sobota, 2 marca 2013

Kilka słów...

Hej! :)

Jak pewnie już zauważyłyście, jakiś czas mnie nie było. Była to przede wszystkim wina mojego mobilnego internetu, który lubi się kończyć w najmniej odpowiednim momencie. A raczej go nie oszczędzam. :p Po drodze były też drobne problemy osobiste, ale myślę, że już nie będą mnie tak pochłaniać.

W każdym razie - dziś piękne słońce (uwielbiam! będzie ładowanie baterii!), więc możecie się spodziewać nowego posta. Chcę wrócić do regularnego blogowania, obowiązkowo. A pod koniec marca zajączkowe rozdanie. Co Wy na to? ;)

Pozdrawiam!
N.

P.S. Zmiana nicka jest spowodowana przekierowaniem wszystkiego na mojego maila, to nie jakaś fantomowa "NataliaS.", której nie znacie, tylko nadal ta sama Motylica. No, może trochę inna, bo ostatnio dostała po zadku. :)

2 komentarze:

Tu Natalia :)
Każdy komentarz, który tutaj umieszczacie, jest przeze mnie czytany. Jeśli zadacie pytanie - odpowiem na nie pod postem, na którym nawiązaliście rozmowę. Bardzo proszę jednak, żeby nie umieszczać tutaj wpisów w stylu "zapraszam do mnie". Takie komentarze będą usuwane. Nie wpływają one na to, że do Was zajrzę. Podglądam moich obserwatorów, a jeśli zainteresują mnie ich wpisy, to odwzajemniam obserwację.
Pozdrawiam serdecznie. :)