piątek, 30 listopada 2012

Na jakiś czas musimy się pożegnać.

Hej!

Jak zapewne zauważyłyście, od jakiegoś czasu nie piszę. Wybaczcie - zupełnie nie mam na to czasu. Mam bardzo dużo zajęć na uczelni, ciągle coś do roboty. Nadmiar obowiązków sprawił, że na jakiś czas pozbywam się bloga. Będę jednak zaglądać na Wasze blogi. A jeśli ktoś bardzo pragnie ze mną podyskutować, zachęcam do kontaktu mailowego: niczym.motyl@gmail.com.

Pozdrawiam Was cieplutko! :)

3 komentarze:

  1. czekamy :) i powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. No cóż szkoda fajne rzeczy można było tu przeczytać... A tak w ogóle to na którym roku teraz jesteś że aż tyle roboty spadło na Ciebie? W każdym razie powodzenia we wszystkim.. A tak przy okazji ... bo święta za pasem chciałaby życzyć Ci Wszystkiego Najlepszego z okazji Bożego-Narodzenia , spokoju i spędzenia ich w gronie Najbliższych Ci osób w atmosferze Ciepła i Miłości.. A ponieważ znowu przełożyli koniec świata na niewiadomo kiedy ;-)_)) ... szczęścia, spełnienia marzeń (zwłaszcza tych matrymonialnych) oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym nomen-omen 2013 Roku!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Tu Natalia :)
Każdy komentarz, który tutaj umieszczacie, jest przeze mnie czytany. Jeśli zadacie pytanie - odpowiem na nie pod postem, na którym nawiązaliście rozmowę. Bardzo proszę jednak, żeby nie umieszczać tutaj wpisów w stylu "zapraszam do mnie". Takie komentarze będą usuwane. Nie wpływają one na to, że do Was zajrzę. Podglądam moich obserwatorów, a jeśli zainteresują mnie ich wpisy, to odwzajemniam obserwację.
Pozdrawiam serdecznie. :)