piątek, 18 stycznia 2013

Wracamy!

Hej! :)

Już jutro wracamy na stare. Możecie się spodziewać wielu nowych tematów i naszej częstszej obecności. Stęskniłam się za Wami! :)

N.

8 komentarzy:

 1. Kurde ale się miotasz...;-)))))) Już myślałam że sobie odpuściłaś motylka....;-))) Boże pomiłuj...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomniała mi się kochana Anister i od razu zachciało mi się powrotu. ;)

   Usuń
 2. Och to cudownie... wiedziałam że mój nieodparty urok czyni cuda.. ale nie wiedziałam że mam aż taki wpływ na ludzi.. A jak tam sesja już po czy może jeszcze Cię morduje ciało profesorskie.....?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D
   Sesja... Dopiero się zaczyna, jutro mam egzamin z pedagogiki. :p

   Usuń
  2. A na którym roku właściwie teraz jesteś?Z tego co pamiętam to zdaje się że ciągniesz dwa kierunki jeśli niczego nie pokręciłam.. U nas w tym rokusesja dopiero w lutym ... Za to II drugi semestr będzie krótszy Bogu dzięki... ;-))))

   Usuń
  3. Ech, dwa kierunki... Od zeszłego marca jestem na jednym. Teraz - na II roku historii. :)

   Usuń
  4. No faktycznie pisałaś coś kiedyś na ten temat... Żeby obrobić dwa kierunki w tym samym czasie to trzeba mieć łeb jak sklep i zdrowie jak kuń węglarza ;-))) chociaż podobno bez odpoczynku ten tyż potrafi paść.. No chyba że się ma indywidualny tok studiów.. Ja nawet nie próbowałam ... padła bym po tygodniu.. i z jednym łatwo nie jest...

   Usuń

Tu Natalia :)
Każdy komentarz, który tutaj umieszczacie, jest przeze mnie czytany. Jeśli zadacie pytanie - odpowiem na nie pod postem, na którym nawiązaliście rozmowę. Bardzo proszę jednak, żeby nie umieszczać tutaj wpisów w stylu "zapraszam do mnie". Takie komentarze będą usuwane. Nie wpływają one na to, że do Was zajrzę. Podglądam moich obserwatorów, a jeśli zainteresują mnie ich wpisy, to odwzajemniam obserwację.
Pozdrawiam serdecznie. :)