sobota, 19 listopada 2011

#69. Jak zapełnię pustą ścianę? ;)

Jak zapewne pamiętacie z postów remontowych (Klik!) na waniliowej ścianie miał znajdować się malunek. Gałąź, z kwiatami. No ale nam nie wyszło, nie chciałyśmy brudzić farbą, kiedy meble już dotarły. Aleeee.... Ściana pusta być nie może. Znajdzie się na niej mój ulubiony obraz, w formie plakatu (plakat znaleziony :))


Uważam, że jest genialny. I doskonale do mnie pasuje. No ale plakat będzie w formacie A3, więc jeszcze sporo miejsca zostanie. Więc znajdzie się tam także wielka antyrama z kolażem ze zdjęć. Zdjęć A. i moich. Macie ochotę na odrobinę prywaty? ;)


No dobra, to tylko taki wstęp był. :D Jedziemy. ;)


Pozdrawiam,

8 komentarzy:

 1. Plakat Van Gogha - jest boski - uwielbiam impresjonizm, a szczególnie te charakterystyczne pociągnięcia pędzlem :) no i te kolory... zdjęcie drugie kontra trzecie w poście wygląda rewelacyjnie - ten sam uśmiech, to samo spojrzenie - a inne latka :) a reszta zdjęć - cacy :) pilnuj chłopa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy obraz:)
  i świetne fotki, szczególnie ta z dzieciństwa, prawie nic się nie zmieniłaś;D

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny pomysł na ozdobienie ściany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne te zdjęcia, uśmiecham się do Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia, śliczni jesteście! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję i zapraszam do mnie :)
  kawaii-doll-kawaii-doll.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny, dziękuję za miłe komentarze. I równie szeroko uśmiecham się do Was. :))

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo fajne zdjęcia. :)
  zapraszam do mnie, nowa notka

  OdpowiedzUsuń

Tu Natalia :)
Każdy komentarz, który tutaj umieszczacie, jest przeze mnie czytany. Jeśli zadacie pytanie - odpowiem na nie pod postem, na którym nawiązaliście rozmowę. Bardzo proszę jednak, żeby nie umieszczać tutaj wpisów w stylu "zapraszam do mnie". Takie komentarze będą usuwane. Nie wpływają one na to, że do Was zajrzę. Podglądam moich obserwatorów, a jeśli zainteresują mnie ich wpisy, to odwzajemniam obserwację.
Pozdrawiam serdecznie. :)