poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Jestem! :)

Hej Dziewczyny! :)
Jestem, wróciłam, nigdzie nie uciekam. No, może będę troszkę mniej dostępna, gdyż za tydzień mam zaległy egzamin, a za dwa tygodnie kolejny + dopytkę. Czas najwyższy zacząć się uczyć.
Przyjechałam już dziś rano - zastałam moją czekoladowo - turkusową kanapę na swoim miejscu, dziś dotarły też meble. Tak, tak, obiecuję zdjęcia. :)
Przygotowałam dla Was tylko jedną recenzję i jeden makijaż, ale na bieżąco postaram się pisać nowe.
Oczywiście nie obyło się bez złamania paznokcia, co zaowocowało skróceniem wszystkich. Aaa! Nie lubię tego, ledwo zdążyłam się przyzwyczaić. :(
Ślub przyszłej Szwagierki był uroczy, wszystko im się ślicznie udało mimo skromnego budżetu.
No i... Będę musiała ograniczyć moje ogromne w moim mniemaniu wydatki, gdyż... Dogadaliśmy się z moim A. w sprawie daty ślubu. Będzie to wrzesień 2013. :) On stwierdził, że może już, ale wiecie, jak to kobieta - troszkę trzeba zrzucić, upolować suknię marzeń... ;)

***
Przypominam Wam o moim rozdaniu: tutaj szczegóły! 

Pozdrawiam cieplutko,
Motylica

2 komentarze:

  1. Jeśli chcesz, zapraszam Cię serdecznie na moje rozdanie. Nagrodą jest dowolny kosmetyk ze sklepu Crafterie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo, ale fajnie ^^ Ja jeszcze chłopaka nie mam, a ślub planuję hahaha :D:D

    OdpowiedzUsuń

Tu Natalia :)
Każdy komentarz, który tutaj umieszczacie, jest przeze mnie czytany. Jeśli zadacie pytanie - odpowiem na nie pod postem, na którym nawiązaliście rozmowę. Bardzo proszę jednak, żeby nie umieszczać tutaj wpisów w stylu "zapraszam do mnie". Takie komentarze będą usuwane. Nie wpływają one na to, że do Was zajrzę. Podglądam moich obserwatorów, a jeśli zainteresują mnie ich wpisy, to odwzajemniam obserwację.
Pozdrawiam serdecznie. :)