sobota, 29 października 2011

#56. Zerowanie z Kokosową! :)

Z racji tego, że mam taaaaaką długą kolejkę kosmetyków do wykorzystania, z chęcią przyłączyłam się do akcji, której pomysłodawczynią jest Kokosowa Panna. Szczegóły akcji - tutaj!

Postanowiłam, że w moim przypadku będzie to co najmniej pięć kosmetyków na miesiąc. Z racji, że do końca miesiąca pozostały... Hm, trzy dni, wybrałam kosmetyki, których mam już totalną resztkę. A oto one:


1. Joanna Naturia, Peeling myjący z grapeifrutem - on jest już wykończony, niedługo recenzja! Powiem tylko, że uwielbiam zapach tych ździeraczków!
2. Gliss Kur, Ultimate Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna - lubię ją. Też jest zużyta, napisałam o niej recenzję: Klik!
3. Gliss Kur, Ultimate Repair, Szampon - starczy na jedno użycie, wkrótce powiem o nim więcej.
4. CK, Euphoria - zdecydowanie moje ulubione perfumy! Może znajdzie się jakiś dobry Mikołaj, który mi je sprezentuje... ;)
5. Wazelinka z Oriflame - stosuję ją na łokcie (tak, używam innego kosmetyku na każdą część ciała). Ale chyba niezbyt się lubimy.

To by było na tyle. :)
Pozdrawiam serdecznie,
Motylica. :*

5 komentarzy:

  1. Chyba też przyłączę się do tej akcji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Całkiem ładnie. Mnie Euphoria szybko się znudziła

    OdpowiedzUsuń
  3. odżywkę prawy uwielbiam;) a te peelingi to dobra sprawa;)

    OdpowiedzUsuń

Tu Natalia :)
Każdy komentarz, który tutaj umieszczacie, jest przeze mnie czytany. Jeśli zadacie pytanie - odpowiem na nie pod postem, na którym nawiązaliście rozmowę. Bardzo proszę jednak, żeby nie umieszczać tutaj wpisów w stylu "zapraszam do mnie". Takie komentarze będą usuwane. Nie wpływają one na to, że do Was zajrzę. Podglądam moich obserwatorów, a jeśli zainteresują mnie ich wpisy, to odwzajemniam obserwację.
Pozdrawiam serdecznie. :)